A Magyar Földrajzi Társaság április 26-ai előadása

2018. április 26-án (csütörtökön) 17 órától
Dr. Karancsi Zoltán tart előadást "AZ AURORA BOREALIS NYOMÁBAN ÉSZAK-NORVÉGIÁBAN" címmel a Magyar Földrajzi Társaság Szegedi Osztálya szervezésében.

A Magyar Földrajzi Társaság áprilisi előadása

2018. április 5-én (csütörtökön) 17 órától
Dr. Farsang Andrea tart előadást "INDIA, AHOL A LEGNAGYOBB KÁOSZ IS HARMÓNIÁVÁ LESZ" címmel a Magyar Földrajzi Társaság Szegedi Osztálya szervezésében.

Előadás a Magyar Földrajzi Társaság szervezésében

2018. március 1-én (csütörtökön) 17 órától
Dr. Szilassi Péter tart előadást "GYERTYÁK A VULKÁNNÁL... - ETIÓPIA EMLÉKEXPEDÍCIÓ 2018" címmel a Magyar Földrajzi Társaság Szegedi Osztálya szervezésében.

Az előadás helyszíne: Szeged, Egyetem utca 2. Ady-téri épület
III. emelet - Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék, Krajkó Gyula tanterem

Az előadásra a szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak!

Díjátadóval ünnepelte 52. születésnapját a MUT. Hallgatóink közül ketten, Tóth Bettina és Szalai Ádám díjat nyertek, Enyedi Fruzsina pedig dícséretet kapott! A bevezető előadások egyikét, tanársegédünk Nagy Gyula tartotta a klímaváltozás, környezeti igazságtalanságok és a településtervezés összefüggéseiről.

Előadás a Magyar Földrajzi Társaság Szegedi Osztálya szervezésében

2018. január 25-én (csütörtökön) 17 órától
Dr. Barta Károly tart előadást "A Matterhorn nem ér az égig" címmel a Magyar Földrajzi Társaság Szegedi osztálya szervezésében.

Az előadás helyszíne: Krajkó Gyula tanterem

2018. április 26-án (csütörtökön) 17 órától