A Földrajz és Te 2018 programsorozatunk záró rendezvényét dec. 5-én 18 órától tartjuk Tanszékünk kistermében. Kriska Olivér a határról, mint megosztó látványosságról tart előadást, Martyin-Csamangó Zita a számokban "fürdet meg" bennünket, Vida Györgytől pedig megtudhatjuk, hogy milyen folyamatok alakítják választókerületi határainkat?

Az előadások után légy vendégünk egy finom forralt borra!

2018. november 29-én (csütörtökön) 17 órától
Dr. Boros Lajos tart előadást „Je me souviens” Québeci emlékek benyomások címmel a Magyar Földrajzi Társaság Szegedi Osztálya szervezésében.

2018. október 25-én (csütörtökön) 17 órától
Dr. Karancsi Zoltán tart előadást "Aktív vulkánoktól az ősi köderdőkig, avagy barangolás geográfusként a Kanári-szigeteken" címmel a Magyar Földrajzi Társaság Szegedi Osztálya szervezésében.

Tanszékünk a Kutatók Éjszakája program keretében fotópályázatot hirdet "Amire büszke vagyok, és amire nem" címmel.

A fotók beérkezési határideje: 2018.09.21. 23:59
sztegaf.fotopalyazat@gmail.com

Munkalehetőség - városfejlesztő projektmenedzser

Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő Nonprofit Kft. állást hirdet pályázati projektmenedzser munkakörbe.

Részletekért kattints IDE!

A Magyar Földrajzi Társaság májusi előadása

2018. május 31-én (csütörtökön) 17 órától
Dr. Pál Viktor - Dr. Fabula Szabolcs - Lados Gábor tart előadást "ORVOSOK... HATÁROK NÉLKÜL?" címmel a Magyar Földrajzi Társaság Szegedi Osztálya szervezésében.

Természettudományi és Informatikai Kar Doktori Tanácsa
2018. május 16. (szerda) 13.00 órára tűzte ki
PÓSFAI ZSUZSANNA
doktori disszertációjának nyilvános vitáját, amelynek címe:
„Reproducing uneven development on the Hungarian housing market”

A Magyar Földrajzi Társaság április 26-ai előadása

2018. április 26-án (csütörtökön) 17 órától
Dr. Karancsi Zoltán tart előadást "AZ AURORA BOREALIS NYOMÁBAN ÉSZAK-NORVÉGIÁBAN" címmel a Magyar Földrajzi Társaság Szegedi Osztálya szervezésében.

A Magyar Földrajzi Társaság áprilisi előadása

2018. április 5-én (csütörtökön) 17 órától
Dr. Farsang Andrea tart előadást "INDIA, AHOL A LEGNAGYOBB KÁOSZ IS HARMÓNIÁVÁ LESZ" címmel a Magyar Földrajzi Társaság Szegedi Osztálya szervezésében.

Előadás a Magyar Földrajzi Társaság szervezésében

2018. március 1-én (csütörtökön) 17 órától
Dr. Szilassi Péter tart előadást "GYERTYÁK A VULKÁNNÁL... - ETIÓPIA EMLÉKEXPEDÍCIÓ 2018" címmel a Magyar Földrajzi Társaság Szegedi Osztálya szervezésében.

Az előadás helyszíne: Szeged, Egyetem utca 2. Ady-téri épület
III. emelet - Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék, Krajkó Gyula tanterem

Az előadásra a szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak!

Díjátadóval ünnepelte 52. születésnapját a MUT. Hallgatóink közül ketten, Tóth Bettina és Szalai Ádám díjat nyertek, Enyedi Fruzsina pedig dícséretet kapott! A bevezető előadások egyikét, tanársegédünk Nagy Gyula tartotta a klímaváltozás, környezeti igazságtalanságok és a településtervezés összefüggéseiről.

Előadás a Magyar Földrajzi Társaság Szegedi Osztálya szervezésében

2018. január 25-én (csütörtökön) 17 órától
Dr. Barta Károly tart előadást "A Matterhorn nem ér az égig" címmel a Magyar Földrajzi Társaság Szegedi osztálya szervezésében.

Az előadás helyszíne: Krajkó Gyula tanterem

FET_2018_dec05_FB

Az előadások után légy vendégünk egy finom forralt borra!