Egy nap a fenntarthatóság jegyében az SZTE-n

A fenntarthatóságról tanácskoztak a hazai egyetemek vezetői a Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központban 2019. július 16-án. Az Indonéziai Egyetem GreenMetric workshopján a résztvevők bemutatták, hogy intézményük mit tesz a klímaváltozás ellen és a fenntarthatóság jegyében. Ezen kívül a magyarországi egyetemek képviselői megismerték a GreenMetric rangsor kialakításának módszerét, és azokat a feltételeket és lehetőségeket is, amelyekkel még zöldebbé tehetik az intézményeket.

További részletekért KATTINTSON IDE!