5. WATERTOUR WORKSHOP

2019. május 3-án (pénteken) 10 órától folytatódik Tanszékünkön a WATERTOUR - A víziturizmus fejlesztése a Magyarországot és Szerbiát összekötő vízi útvonalakon című, HUSRB/1602/31/0204 azonosító számú projekthez kapcsolódó előadás és vitasorozat.

A workshop során ezúttal a vizsgált határon átnyúló terület turisztikai attrakciói kerülnek bemutatásra, valamint a sport- és vízi turizmusban rejlő lehetőségeket, különböző európai jó gyakorlatokat ismerhetnek meg a résztvevők. Az előadások után lehetőség van vitára, kérdésfelvetésre.

A workshop hivatalos nyelve az angol.

A részetes program INNEN letölthető.