Szakdolgozattéma-választás

A tanév végének közeledtével eljött az ideje a jövő évi szakdolgozati és diplomamunka-témák kiválasztásának. A kiválasztott témával a témavezető-jelölt oktatónál kell jelentkezni, jelentkezési határidő: 2018. június 1. (péntek) 12:00

KEDVES HALLGATÓK!

A 2017/2018-as tanév végének közeledtével eljött az ideje a jövő évi szakdolgozati (földrajz BSc 2. évfolyam; osztatlan földrajz tanár általános iskolai specializáció 3. évf. és középiskolai spec. 4. évf.) és diplomamunka-témák (geográfus MSc 1. évf.) kiválasztásának. Az egyes oktatók által meghirdetett kutatási témákat megtalálhatjátok a Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék honlapján az Oktatás/Szakdolgozatok, diplomamunkák menüpont alatt. Ugyanitt elérhetők a témaválasztási lapok letölthető formanyomtatványai is. A ti dolgotok most csupán annyi, hogy a felsorolt témák közül kiválasszátok a számotokra leginkább vonzót, majd a témavezető-jelölt oktatóval egyeztetve a témaválasztási lapot az érintett kollégánál leadjátok.

Jelentkezési határidő: 2018. június 1. (péntek) 12:00

FET_2018_dec05_FB

A Földrajz és Te 2018 programsorozatunk záró rendezvényét dec. 5-én 18 órától tartjuk Tanszékünk kistermében. Kriska Olivér a határról, mint megosztó látványosságról tart előadást, Martyin-Csamangó Zita a számokban "fürdet meg" bennünket, Vida Györgytől pedig megtudhatjuk, hogy milyen folyamatok alakítják választókerületi határainkat?

Az előadások után légy vendégünk egy finom forralt borra!