Szakdolgozattéma-választás

A tanév végének közeledtével eljött az ideje a jövő évi szakdolgozati és diplomamunka-témák kiválasztásának. A kiválasztott témával a témavezető-jelölt oktatónál kell jelentkezni, jelentkezési határidő: 2018. június 1. (péntek) 12:00

KEDVES HALLGATÓK!

A 2017/2018-as tanév végének közeledtével eljött az ideje a jövő évi szakdolgozati (földrajz BSc 2. évfolyam; osztatlan földrajz tanár általános iskolai specializáció 3. évf. és középiskolai spec. 4. évf.) és diplomamunka-témák (geográfus MSc 1. évf.) kiválasztásának. Az egyes oktatók által meghirdetett kutatási témákat megtalálhatjátok a Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék honlapján az Oktatás/Szakdolgozatok, diplomamunkák menüpont alatt. Ugyanitt elérhetők a témaválasztási lapok letölthető formanyomtatványai is. A ti dolgotok most csupán annyi, hogy a felsorolt témák közül kiválasszátok a számotokra leginkább vonzót, majd a témavezető-jelölt oktatóval egyeztetve a témaválasztási lapot az érintett kollégánál leadjátok.

Jelentkezési határidő: 2018. június 1. (péntek) 12:00

2019. május 3-án (pénteken) 10 órától folytatódik Tanszékünkön a WATERTOUR - A víziturizmus fejlesztése a Magyarországot és Szerbiát összekötő vízi útvonalakon című, HUSRB/1602/31/0204 azonosító számú projekthez kapcsolódó előadás és vitasorozat.