TÁRSADALMI EGYENLŐTLENSÉGEKET KUTATÓ HORIZONTÁLIS MŰHELY

A Társadalmi Egyenlőtlenségeket Kutató Horizontális Műhely rendezvényére készülnek a tanszékünkön folyó OTKA kutatási projekt munkatársai.

A projekt munkatársai részt vesznek a MTA KRTK Regionális Kutatások Intézete szervezésében 2019. április 1-jén megrendezésre kerülő TÁRSADALMI EGYENLŐTLENSÉGEKET KUTATÓ HORIZONTÁLIS MŰHELY következő rendezvényén, amelynek témája: Egészségegyenlőtlenségek Magyarországon.

Az esemény programja elérhető ide kattintva.