WATERTOUR WORKSHOP

2019. április 26-án (pénteken) 10 órától Tanszékünkön kerül megrendezésre a WATERTOUR - A víziturizmus fejlesztése a Magyarországot és Szerbiát összekötő vízi útvonalakon című, HUSRB/1602/31/0204 azonosító számú projekt 4. workshopja.

A workshop célja bemutatni és megvitatni a vizsgált Tisza menti terület társadalmi-gazdasági helyzetét és az ebben rejlő lehetőségek alapján javaslatokat megfogalmazni a térség vízi turizmusának fejlesztésére.

A workshop hivatalos nyelve az angol.

A részetes program INNEN letölthető.