Tanulmányi hírek

A 2019 évi OTDK tavaszi helyi fordulója 2018. május 11-én, pénteken 13:00-kor lesz megtartva.

Jelentkezés egy rövid összefoglaló (abstract) leadásával 2018. április 18-ig emailben a szakterületi felelősnél (Dr. Bajmócy Péter egyetemi docens, bajmocypeter@hotmail.com).

A pályázatot a tanszéki koordinátornál (Nagy Gyula) kell személyesen és elektronikusan leadni.

HATÁRIDŐ: FEBRUÁR 15. 12.00

Tisztelt Hallgatók!

Tanszékünk pályázatot hirdet demonstrátori feladatkörök betöltésére a 2017/2018. tanév tavaszi félévére. A megbízás nyílt pályázat útján nyerhető el.

Jelentkezési határidő: 2018. február 9. (péntek) 12:00 óra.

2018. április 26-án (csütörtökön) 17 órától
Dr. Karancsi Zoltán tart előadást "AZ AURORA BOREALIS NYOMÁBAN ÉSZAK-NORVÉGIÁBAN" címmel a Magyar Földrajzi Társaság Szegedi Osztálya szervezésében.

Az előadásra a szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak!