2019. évi XXXIV. OTDK őszi helyi fordulója

A 2019. évi OTDK őszi helyi fordulója 2018. november 22-én, csütörtökön 14 órától lesz megtartva.

Jelentkezés egy rövid összefoglaló (abstract) leadásával 2018. november 5-ig emailben a szakterületi felelősnél (Dr. Bajmócy Péter egyetemi docens, bajmocypeter@hotmail.com).

A dolgozatok leadása elektronikus formátumban ugyanott, 2018. november 12-ig. A formai követelményeket a kari TDK-honlapon, illetve az OTDT honlapján lehet megtalálni. A jövő évi országos konferencián való részvételt ezen a helyi konferencián lehet elnyerni. A helyi konferencia időpontjában a hallgatónak jogviszonnyal kell rendelkeznie.

További részletekért és információkért forduljatok bizalommal Dr. Bajmócy Péterhez.

MFT_marc

2019. március 21-én (csütörtökön) 17 órától
Dr. Karancsi Zoltán tart előadást ALASZKA, AZ UTOLSÓ HATÁRVIDÉK címmel a Magyar Földrajzi Társaság Szegedi Osztálya szervezésében.