Fotópályázat - Amire büszke vagyok, és amire nem

Tanszékünk a Kutatók Éjszakája program keretében fotópályázatot hirdet "Amire büszke vagyok, és amire nem" címmel.

A fotók beérkezési határideje: 2018.09.21. 23:59
sztegaf.fotopalyazat@gmail.com

Hívd fel mások figyelmét, de ne csak a szépre, a jóra, hanem arra is, ami változtatásra szorul. Legyen az akár társadalmi, településfejlesztési vagy turisztikai jelenség. Fotózd le, és küldd el nekünk környezetedből azt, amire büszke vagy, vagy éppen azt, amire nem igazán.
A Kutatók Éjszakája folyamán együtt kielemezzük a fotókat társadalmi-, és földrajzi valamint fotográfiai szemszögből. Ugyanakkor a beérkezett pályaművek közül a legjobbnak ítélt 3 kép készítője díjazásban részesül. Egy személy maximum két pályaművel pályázhat. Ne feledd, a fotókat nem csak tartalmi, de kompozíciós szemszögből is értékeljük. A legjobb pályaművek megtekinthetők lesznek a Kutatók Éjszakája során tanszékünkön.

További információkért keresd Facebook oldalunkat, vagy a Kutatók Éjszakája honlapját!