OTDK_fifoma

OTDK SIKEREK

Tanszékünk hallgatói idén is kiemelkedően szerepeltek az Országos Tudományos Diákköri Konferencián. Minden hallgatónk díjazottként tért haza!

Az ország legnagyobb tudományos rendezvénye, a 2 évente megrendezésre kerülő Országos Tudományos Diákköri Konferencia 2019. április 23-26 között Egerben, az Eszterházy Károly Egyetemen tartotta meg Fizika, Földtudományok és Matematika szekcióját. Tanszékünket 6 hallgató képviselte idén, mindannyian díjazottként tértek haza.

Népességföldrajz szekcióban Gracsek Alexandra (témavezető: Bajmócy Péter) 2. helyezett lett és DOSZ különdíjat kapott.

Településföldrajz szekcióban Horváth Gergő (témavezető: Nagy Gyula) lett különdíjas.

Terület- és településfejlesztés szekcióban Francia Dóra (témavezető: Nagy Gyula) 1. helyezett, Enyedi Fruzsina (témavezető: Pál Viktor) 2. helyezett lett.

Turizmusföldrajz szekcióban Izing Máté Antal (témavezető: Kovács Csaba) 2. helyezett lett, Süli Dorottya (témavezető: Martyin-Csamangó Zita) különdíjat kapott.

A hallgatóknak és témavezetőiknek ezúton is gratulálunk és további sikereket kívánunk!

OTDK_2019

kut_ej_2019_mod

Idén is színes, izgalmas és érdekes programokkal várja Tanszékünk az érdeklődőket a Kutatók Éjszakája programsorozat keretében 2019. szeptember 27-én.